SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/014 | 4400 Nyíregyháza, Városmajor utca 4.

Intézmény logo

Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • KRÉTA

Hírek

2023. márc. 31.


Informátor

 • Versenyeredmény

Széchenyis sikerek a Skills Junior és a WorldSkills Hungary versenyeken

Iskolánk 11.D osztályos tanulója, Szabó Marcell idén részt vesz több rangos megmérettetésen, melyen sikeresen képviseli iskolánkat.

Széchenyis sikerek a Skills Junior és a WorldSkills Hungary versenyeken

Iskolánk 11.D osztályos tanulója, Szabó Marcell idén részt vesz több rangos megmérettetésen, melyen sikeresen képviseli iskolánkat.

Két neves versenyen is magabiztosan teljesítette az első fordulót, ugyanis a HTTP Alapítvány által rendezett Skills Junior webfejlesztő kategória döntőjében és a WorldSkills Hungary webfejlesztő kategória nyolcas döntőjébe jutott.

A Skills Junior országos versenyen tanulónk a több száz jelentkező közül került be a legjobb 12 közé. Intenzív felkészülést követően a döntő a hétvégén kerül megrendezésre Budapesten, melyhez sok sikert kívánunk neki.

A WorldSkills Hungary nemzetközi verseny első fordulójában tanulónk szintén eredményesen teljesített és bekerült a legjobb 8 versenyző közé. Ezen sajnálatos módon nem tud részt venni, tekintettel arra, hogy egy napon kerül megrendezésre a másik versennyel.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


ERASMUS+ a kanári-szigeteki Tenerifén

ERASMUS+ a kanári-szigeteki Tenerifén

Az Erasmus + Fusion projekt negyedik találkozójára 2021. november 13-20. között került sor a Kanári-szigetek Tenerife Tegueste városában. A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Kollégiuma 4 fős csapata mellett jelen voltak partnereink iskoláinak képviselői Törökországból, Görögországból, Spanyolországból, Franciaországból és Észak-Makedóniából.

2021. dec. 12.


Szerkesztő

A több, mint 100 éves iskolánk rövid története

A több, mint 100 éves iskolánk rövid története

Iskolánk elődjét 1918-ban Városi Felső Kereskedelmi Iskola néven Nyíregyháza polgárai alapították. Az alapítás 20. évfordulóján vette fel gróf Széchenyi István nevét. Fennállása óta számtalan változáson ment keresztül, de mindig az alapítók szándékának megfelelően a gazdasági szakemberek képzését szolgálta. Jelenleg Nyíregyházi Szakképzési Centrum Széchenyi István Technikum és Kollégium néven gazdálkodás-és menedzsment és informatika illetve távközlés ágazatokban folytat képzést…

2021. dec. 14.


KJ

Járványügyi eljárásrend

Járványügyi eljárásrend

Igazolt COVID-19 fertőzés esetén a fertőzöttel szoros kapcsolatba került, COVID-19 fertőzésre gyanús tüneteket nem mutató személy - akár dolgozóként, akár tanulóként - látogathatja csak az intézményt!

2022. szept. 16.


Informátor


Partnereink

 • Iparkamara
 • Oktatási Hivatal
 • Infotanár Mentor Program
 • ELTE
 • ELTE Informatika Kar
 • Debreceni Egyetem
 • Nyíregyházi Egyetem
SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum


  • Intézmény logo
  • Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Kollégium

   4400 Nyíregyháza, Városmajor utca 4.

  • Telefon: +36 70 1995 667

   E-mail: iskola@nyirszikszi.hu

   OM azonosító: 203045/014

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/000930


  2023Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Kollégium