SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/014 | 4400 Nyíregyháza, Városmajor utca 4.

Intézmény logo

Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Kollégium

 • Hírek
 • Közérdekű adatok
 • Moodle
 • KRÉTA

Hírek

2023. máj. 3.


Informátor

 • Erasmus

Fenntarthatósági projekt Portugáliában

Iskolánk 12 tanulója és 2 tanára április 15 és 22-e között Portugáliában, Lousadoban egy hetet töltött el az Erasmus+ program keretében.

Fenntarthatósági projekt Portugáliában

Iskolánk 12 tanulója és 2 tanára április 15 és 22-e között Portugáliában, Lousadoban egy hetet töltött el az Erasmus+ program keretében. Több középiskolát is megismertünk, portugál és horvát diákokkal közösen vettünk részt programokon, melynek keretében a környezettudatossággal kapcsolatos feladatokon dolgoztunk: biodiverzitást vizsgáltuk, kiszámítottuk az ökológiai lábnyomunkat, megtapasztaltuk, hogyan működik a való életben a környezetvédelem. Fenntartható tömegközlekedési eszközöket használtunk, például villamossal, vonattal és busszal is utaztunk. A szabadidős programok során lehetőségünk volt egy napot eltölteni Portóban, ahol a nevezetességek megtekintése mellett az óceánpartra is eljutottunk. A hét során gyakoroltuk az angol nyelvet es új kapcsolatokat építettünk, ezenkívül megtanultunk jobban csoportban dolgozni, és projektekben gondolkodni. Nagyon jó lehetőségnek tartjuk az Erasmus+ programot, és szívesen részt vennénk a későbbiekben is hasonló projektekben.

10.A és 10.D osztály tanulói

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Felvételi tájékoztató Nyolcadikosoknak

Felvételi tájékoztató Nyolcadikosoknak

November 30-ig kell jelentkezni a központi felvételire!

2023. nov. 17.


BZ

Egészségnap

Egészségnap

Szeptember 27. és 28.-án az egészségnapok keretein belül több nagyszerű előadásra került sor.

2023. okt. 10.


Informátor

Városi szülői értekezlet

Városi szülői értekezlet

Az értekezlet célja, hogy tájékoztatást kapjanak a szülők a szakképzési rendszer lehetőségeiről, a 2024/2025-ös tanév képzési kínálatáról, valamint az okleveles technikus képzésről és az ösztöndíj rendszerről.

2023. okt. 3.


Informátor


Partnereink

 • Iparkamara
 • Oktatási Hivatal
 • Infotanár Mentor Program
 • ELTE
 • ELTE Informatika Kar
 • Debreceni Egyetem
 • Nyíregyházi Egyetem
SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum


  • Intézmény logo
  • Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Kollégium

   4400 Nyíregyháza, Városmajor utca 4.

  • Telefon: +36 70 1995 667

   E-mail: iskola@nyirszikszi.hu

   OM azonosító: 203045/014

   Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/000930


  2023Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Kollégium