Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Megyei versenyeink eredményei 2015

2015. április 13-án a Művész Stúdióban tartottuk a Móricz Zsigmond Színházzal és a Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnáziummal közösen rendezett informatikai versenyeink díjátadóját. A különböző kategóriákban az alábbi eredmények születtek.

Megyei Alkalmazói Verseny 2015 I. kategória (9-10. évfolyam)

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola neve:
Barati István 1 Dajka Miklós Kisvárdai Szent László Katolikus Középiskola
Nagy Bence 2 Balogh Ida Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Egri Krisztina 3 Cseh Imre Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Balogh Gréta 3 Kántorné Homolai Krisztina Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Mikó Botond 5 Mikó Csaba Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Pristyák Dávid 5 Mikó Csaba Nyíregyházi Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Dienes Dániel 5 Dancs Sándorné Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Samulka Patrícia 8 Kántorné Homolai Krisztina Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Blazsán Kristóf 9 Egri Józsefné Kállay Miklós Általános Iskola
Perger Péter 10    
Varga Dávid 10   Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Majzik Bendegúz 12 Komoróczy Tamásné Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
Dócs Fruzsina 13 Erki József Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Balázs Attila 14 Kántorné Homolai Krisztina Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Bartha Kitti 15 Bohácsné Balogh Judit Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium 
Bezdán Adrienn 16 Bohácsné Balogh Judit Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium 
Forbauer Zoltán 17 Badak Szabolcs Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola

 

Megyei Alkalmazói Verseny 2015 II. kategória (11-12. évfolyam)

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola neve:
Füzi Luca Sára 1 Balogh Ida Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Bodnár István 2 Balogh Ida Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Józsa Kamilla 3 Badak Szabolcs Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola
Paulik Zoltán 4 Badak Szabolcs Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola
Mihók Fanni 5 Gaál Károly Csengeri Ady Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Molnár Petra 6 Szegedi Károly Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola
Borsodi Balázs 7 Komoróczy János Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
Simon Júlia Rita 7 Cseh Imre Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Somogyi Lilla 9 Dancs Sándorné Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Kiss Marcell 9 Cseh Imre Nyíregyházi Kölcsey Ferenc Gimnázium
Juhász Levente 9 Bohácsné Balogh Judit Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium 
Likvácsik Dávid 9 Badak Szabolcs Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola
Farkas Attila 13 Balogh Ida Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Szabó Gréta Csilla 13 Gaál Károly Csengeri Ady Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
István Dávid János 15 Katona László Ibrányi Móricz Zsigmond Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Kozma Attila 16 Komoróczy Tamásné Nyíregyhzi Vasvári Pál Gimnázium
Hirku Tamás 17 Szabóné Varga Júlia Nyíregyházi Vasvári Pál Gimnázium
Molnár Szabolcs 18 Gaál Károly Csengeri Ady Endre Gimnázium, Szakképző Iskola és Kollégium
Krammer Réka 19 Bohácsné Balogh Judit Korányi Frigyes Gimnázium és Kollégium 

 

Megyei Alkalmazói Verseny 2015 III. kategória (11-12. évfolyam kiemelt kategória)

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola neve:
Bodnár Erik 1 Komoróczy Tamás / Mikó Csaba Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Solymosi Patrícia 2 Komoróczy Tamás / Mikó Csaba Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Kazai Péter 3 Gergelyné Pivarnyik Rita Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Lipécz Máté 4 Mikó Csaba Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Karahuta Zoltán 5 Komoróczy Tamás Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Szanyi Gergő 6 Dajka Miklós Kisvárdai Szent László Katolikus Középiskola
Hliva Zsanett 6 Asztalos Viktor Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Kovács Ákos 8 Szegedi Károly Báthory István Katolikus Gimnázium és Szakközépiskola
Balogh Péter 8 Gergelyné Pivarnyik Rita Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Fodor Lilla 10 Komoróczy Tamás Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Kiss Dominika 11 Asztalos Viktor Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Szegő Dávid 12 Dajka Miklós Kisvárdai Szent László Katolikus Középiskola
Szilágyi Zoltán 13 Komoróczy Tamás / Mikó Csaba Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Novák Attila 14 Gergelyné Pivarnyik Rita Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Szabó Ferenc 15 Gergelyné Pivarnyik Rita Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
Vass Szilárd 16 Gergelyné Pivarnyik Rita Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium

 

Megyei Alkalmazói Verseny 2015 általános iskola kategória

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola neve:
Molnár Máté 1 Dajka Miklós Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Varga Dávid 2 Munkácsiné Kolozsi Katalin Buji II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Pánger Fanni 3 Egri Józsefné Kállay Miklós Általános Iskola
Tóth Kinga 4 Egri Józsefné Kállay Miklós Általános Iskola
Mán Dániel 5 Veres László M. Zs. Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézménye
Gyulai Dorina 6 Egri Józsefné Kállay Miklós Általános Iskola
Lakatos Erik 7 Veres László M. Zs. Ált. Isk. Vécsey Károly Tagintézménye
Pápai Tamás 8 Dajka Miklós Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Jármi Dávid 9 Dajka Miklós Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Gellén Csaba Kálmán 10 Szabóné Bucsku Zsuzsa Geszterédi Árpád Fejedelem Általános Iskola
Marton Bettina 11    
Hankószki Máté 12    
Rácz Zoltán 13 Szabóné Bucsku Zsuzsa Geszterédi Árpád Fejedelem Általános Iskola

 

Megyei Programozó Bajnokság

Név Helyezés Felkészítő tanár Iskola neve:
Szalontai Jordán 1 Komoróczy Tamás Szécheniy István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Karahuta Zoltán 2 Komoróczy Tamás Szécheniy István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Racskó Gergő 3 Komoróczy Tamás / Mikó Csaba Szécheniy István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Vajda Gergő 4 Komoróczy Tamás Szécheniy István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium
Molnár Máté 5 Dajka Miklós Szent László Katolikus Középiskola
Barati István 6 Dajka Miklós Szent László Katolikus Középiskola

 

Megyei Webfejlesztők Csapatversenye

Helyezés Név Tagok Iskola Felkészítő tanár
1 FreeDay Györgyi Csaba; Garamvölgyi Ákos; Gergely Katalin, Pethő Jonathán Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium Keresztessyné Takács Mária
2 Kedden Boros Tibor, Kozma Attila; Szabó László Vasvári Pál Gimnázium Komoróczy Tamásné
2 Total Commando Kiss Dominika; Tóth Réka; Suhajda Zsuzsanna Zita; Suhajda Annamária Ágnes Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium Asztalos Viktor
3 Szent László 2 Vedres István; Szikszai Máté; Balogh László Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Makláriné Almási Judit
3 Webrider Fodor Lilla; Vass Miklós Szilveszter; Kozák Sándor; Szalintai Jordán Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium Komoróczy Tamás
4 MT-Soft Barati István; Ésik Csaba; Gáspár dávid Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda Dajka Miklós

Telefonszámunk:
(70) 1995 667


Adója 1%-át ajánlja fel iskolánk alapítványának:
Széchenyi 75 Alapítvány, Nyíregyháza
19210094-1-15

Aktuális osztályórarendek 2018/19-es tanév

Iskolai teljes órarend PDF formátumban