Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Prima Díjas alkotó a Nyíregyházi SZC Széchenyi Szakgimnáziumában

DSC 0086Vagott

Rangos elismerésben részesült kollégánk, Nagy Zsuka a Szabolcs-Szatmár- Bereg Megyei XII. Prima Díj ünnepélyes gálaműsorán, melynek keretében a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége megyei szervezete a szellemi élet, kultúra, tudomány, művészet és a sport kiválóságait díjazta. Iskolánk magyar nyelv és irodalom szakos tanára országosan is elismert költőként a Magyar Irodalom kategóriában különdíjat vehetett át.
Szívből gratulálunk és különösen büszkék vagyunk rá, hogy pedagógusi munkája mellett – amely a tanórai tevékenységen túl évek óta kiegészül számos iskolai, városi ünnepi műsor összeállításával, megrendezésével; országos és megyei versenyeken való igen sikeres felkészítéssel; diákalkotók támogatásával; különböző városi versenyek zsűrijében és rendhagyó irodalomórákon való részvétellel – az irodalomban is elismerésre méltót alkot. Évek óta jelennek meg írásai különböző antológiákban; nyomtatott és elektronikus folyóiratokban; nemrégiben került az olvasókhoz Küllők, sávok c. verseskötete; azt követően a Tokaji Írótábor Nagydíját is átvehette, hogy csak néhány fontos mozzanatot emeljünk ki irodalmi tevékenységéből. Alkotói és pedagógusi munkájában is további szép sikereket kívánunk!

Téglásiné Buda Anita
könyvtárostanár

Felhívás egykori diákjaink számára!

ONLINE ADATLAP


Telefonszámunk:
(70) 1995 667


Adója 1%-át ajánlja fel iskolánk alapítványának:
Széchenyi 75 Alapítvány, Nyíregyháza
19210094-1-15

Aktuális osztályórarendek 2017/18-as tanév

9.NY 9.B 9.C 9.D
10.A 10.B 10.C 10.D 10.E
11.A 11.B 11.C 11.D
12.A 12.B 12.C 11.D
1/13.A 1/13.B 2/14.A 2/14.B
5/13.A 5/13.B