Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Prima Díjas alkotó a Nyíregyházi SZC Széchenyi Szakgimnáziumában

DSC 0086Vagott

Rangos elismerésben részesült kollégánk, Nagy Zsuka a Szabolcs-Szatmár- Bereg Megyei XII. Prima Díj ünnepélyes gálaműsorán, melynek keretében a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége megyei szervezete a szellemi élet, kultúra, tudomány, művészet és a sport kiválóságait díjazta. Iskolánk magyar nyelv és irodalom szakos tanára országosan is elismert költőként a Magyar Irodalom kategóriában különdíjat vehetett át.
Szívből gratulálunk és különösen büszkék vagyunk rá, hogy pedagógusi munkája mellett – amely a tanórai tevékenységen túl évek óta kiegészül számos iskolai, városi ünnepi műsor összeállításával, megrendezésével; országos és megyei versenyeken való igen sikeres felkészítéssel; diákalkotók támogatásával; különböző városi versenyek zsűrijében és rendhagyó irodalomórákon való részvétellel – az irodalomban is elismerésre méltót alkot. Évek óta jelennek meg írásai különböző antológiákban; nyomtatott és elektronikus folyóiratokban; nemrégiben került az olvasókhoz Küllők, sávok c. verseskötete; azt követően a Tokaji Írótábor Nagydíját is átvehette, hogy csak néhány fontos mozzanatot emeljünk ki irodalmi tevékenységéből. Alkotói és pedagógusi munkájában is további szép sikereket kívánunk!

Téglásiné Buda Anita
könyvtárostanár


Telefonszámunk:
(70) 1995 667


Adója 1%-át ajánlja fel iskolánk alapítványának:
Széchenyi 75 Alapítvány, Nyíregyháza
19210094-1-15

Aktuális osztályórarendek 2018/19-es tanév

Iskolai teljes órarend PDF formátumban