Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Kollégiumi felvettek névsora 2015/16-os tanév - Árok utca

A 2015/16-os tanévre alábbi tanulók nyertek felvételt a Nyíregyházi Széchenyi Isvtán Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium Árok utca 48. szám alatti kollégiumába:

Név Helység
Aros Lilla Kitti Eperjeske
Balázs Alpár Gyergyókeresztes
Bálint Ákos Benjamin Nyíregyháza
Bálint Norbert Tiszabezdéd
Balogh Bálint Kerepes
Bede Enikő Nyíribrony
Ben-Kane Dávid Debrecen
Benkő Jakab  
Bereczki Tamás Hajdúböszörmény
Berki Bence Bodrogolaszi
Bernáth Martin Nyíregyháza
Bíró Gréta Dorina Csenger
Borbáth Szilveszter Vargyas
Bóta Andrea Tiszaörs
Bpetter Réka Kisvárda
Budaházi Levente Nagykálló
Bulyáki Gergő Nagyecsed
Csabai Barnabás Gávavencsellő
Csák Milán Mátészalka
Csoba Laura Nyírbátor
Csonka Meliton Márk Nyírbátor
Csornilja Evelin Lónya
Dankó Tamás Döge
Décsi Dominik Zoltán Sényő
Demcsák Gabriella Mezőkaszony
Demkó Bence Tiszadob
Ducsai Gergely Sátoraljaújhely
Dudás Attila Györöcske
Dudás Klára Forráskút
Elek Ádám Nyírkarász
Fábián István Tuzsér
Faggyas Szintia Nyíregyháza
Fedor István Nyírgyula
Fehér Martin Hodász
Fellegi Nándor Gödöllő
Fenyőfalvi Dávid Nagykálló
Finna Norbert Nagyréde
Fodor Csaba Ópályi
Fodor Norbert Budapest
Földvári Bence Záhony
Gábor Patrik Téglás
Gajdos Gergely Nyíregyháza
Gulyás Balázs Zsolt Kisvárda
Győrfi Benedek András Aszód
Hadadi Krisztofer Szatmárcseke
Hevele Sára Nagykároly
Hidi Vivien  
Holozsnyák Ádám Donát Tiszavasvári
Horánszki Roland Nyírbátor
Hornyák Gerbő Nyíregyháza
Horváth Rihárd  
Hudák Máté Vaja
Ignéczi Sándor Dombrád
Imre Bianka Mátészalka
Jaczina László Komoró
Juhász Vivien Jánkmajtis
Károlyi Richárd  
Katkó Mátyás József Mándok
Katona Zoltán Pál Kocsord
Kifor Bence Kistarcsa
Király Kornél Tiszakanyár
Kis Gergő Nagyhegyes
Kiss Levente István Nyíregyháza
Kocsi Barbara Kékcse
Kocsor Zoltán Murony
Kovács Gergő Nagyhalász
Kovács Márton Szerencs
Kristán Pál Ungvár
Krisztián Réda
Kulcsár Hunor Sepsiszentgyörgy
Lakatos Dávid Debrecen
Lengyel Marcell Túrricse
Majkó Laura Vanda Hajdúhadház
Málik Martin Nyíregyháza
Mártha Nikolett Fényeslitke
Mertse Ábel Mogyoród
Mezei Norbert Szatmárcseke
Mihali Ferenc Rakamaz
Mihalovics Márkó Nyírtura
Mogyorósi Ádám Kálmánháza
Molnár Dominika Nagyhalász
Móré Máté Nyíregyháza
Motkó Benjamin Prügy
Nagy Brigitta Tiszabercel
Nagy Eszter Nagyvarsány
Nagy Roland Beregszász
Nagy Zsanett Szabolcsveresmart
Nagy Zsófia Bocskaikert
Nagy Zsolt Arnold Hajdúböszörmény
Németi Márk Dombrád
Orbán Lili Milota
Orosz Anikó Nyírtass
Orosz Flórián  
Ötvös Bence Újfehértó
Pálosi György Záhony
Panulin Norbert Beregszász
Páter István Besenyőd
Péter Máté Záhony
Petruska Attila Nyírtelek
Popovics Norbert  
Reszegi Klaudia Mezőkövesd
Révész Dénes Lajos Eperjeske
Rózsa Ottó Nyíracsád
Sárga Bence Nyírcsászári
Sárosi Máté Mátészalka
Sárosi Norbert Nyírtelek
Schid Péter Vásárosnamény
Simon Bence Dániel Nyírmada
Sipos Angelika Tünde Bocskaikert
Sós Szabolcs Tarpa
Szabó Dávid Mátészalka
Szabó Dóra  
Szabó Fanni Balmazújváros
Szabó Gergő Kisar
Szabó Richárd Pátyod
Szántó Bálint Berettyóújfalu
Szántó Dániel Nándor Záhony
Szanyi István Tiszatelek
Szedlacsek János Csenger
Szedlacsek Mátyás Csenger
Szegedi Bence  
Szilvási Zoltán  
Szőlősi Patrik Kótaj
Tamás Barbara Dombrád
Tarapcsák Stella Ivett Vaja
Tordai Zsuzsanna Fehérgyarmat
Török Máté Pátyod
Vám Antónia Nyírmada
Végső Előd Zalán Nyíregyháza
Vidoven Márk Sóstóhegy
Vigh Szilvia Ágnes Szerep
Vízkeleti Levente Tarcal
Zsigó Melitta Nyírbátor

Telefonszámunk:
(70) 1995 667


Adója 1%-át ajánlja fel iskolánk alapítványának:
Széchenyi 75 Alapítvány, Nyíregyháza
19210094-1-15

Aktuális osztályórarendek 2017/18-as tanév

9.NY 9.B 9.C 9.D
10.A 10.B 10.C 10.D 10.E
11.A 11.B 11.C 11.D
12.A 12.B 12.C 11.D
1/13.A 1/13.B 2/14.A 2/14.B
5/13.A 5/13.B