shadow_left
Logo
Shadow_R
   
A 2009-2010-es tanévre felvételt nyertek névsora PDF Nyomtatás
  01. tagozatAngol nyelvi előkészítő 
Ssz.DöntésA tanuló neveÁltalános iskola neveSzékhelye
1.AngolCsicsák AngélaMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
2.AngolCsordás Regina EszterMóricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
3.AngolDEMETER MILÁN CSABABem József Általános IskolaNyíregyháza
4.AngolGarai PéterJókay Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
5.AngolIzsai MarcellJósika Miklós Általános IskolaNapkor
6.AngolKántor TiborBónis Sámuel Általános Iskola, Óvoda, Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészetoktatási IntézményNyírtét
7.AngolKranyik Nikolett PetraKazinczy Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
8.AngolKurta IstvánÁrpád Fejedelem Általános Iskola,Óvoda Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai SzakszolgálatIbrány
9.AngolMolnár DávidMóricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
10.AngolNagy SzilviaKertvárosi Általános IskolaNyíregyháza
11.AngolPataki MárkJósika Miklós Általános IskolaNapkor
12.AngolSomogyi EdvinSzíni Károly Általános Művelődési KözpontNyírpazony
13.AngolTeremi NikolettaDemecseri Gimnázium,  Szakközép-és Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Nevelési OktatásDemecser
14.AngolTokárszky TamásGárdonyi Géza Általános IskolaNyíregyháza
15.AngolUnoka KatalinKazinczy Ferenc Általános Iskola TagiskolájaNyírtura
16.AngolVass SzabolcsIstván Király Általános IskolaKótaj
  02. tagozatNémet nyelvi előkészítő 
Ssz.DöntésA tanuló neveÁltalános iskola neveSzékhelye
1.NémetApáti SzabinaPetőfi Sándor Általános Művelődési Központ és Könyvtár,  Pedagógiai SzakszolgálatCsenger
2.NémetBalogh BeatrixPetőfi Sándor Általános, Alapfokú Művészetoktatási Iskola és ÓvodaKék
3.NémetHarakály Ákos IstvánReguly Antal Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Baktalórántháza
4.NémetHomonyik PéterMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
5.NémetKéninger ViktorJósika Miklós Általános IskolaNapkor
6.NémetLakatos Gabriella BorbálaKertvárosi Általános IskolaNyíregyháza
7.NémetLakatos KlaudiaReguly Antal Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Baktalórántháza
8.NémetMagyar LászlóKölcsey Ferenc Általános IskolaNyírgelse
9.NémetMitró DóraÚjfehértói Általános, Művészeti Iskola és Pedagógiai SzakszolgálatÚjfehértó
10.NémetMolnár GabriellaNyíregyházi Főiskola Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskolája és Alapfokú Művészetoktatási IntézményNyíregyháza
11.NémetNyíri DávidNyírbátori Bölcsőde, Óvoda, Általános Iskola és AMINyírbátor
12.NémetSomogyi Bence DánielSzent Miklós Görög Katolikus Óvoda és Általános IskolaNyíregyháza
13.NémetSzalontai LinettMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
14.NémetSzenti MártonVécsey Károly Általános IskolaNyíregyháza
15.NémetSzulics RenátaBalassi Bálint Általános Iskola és Napközi Otthonos ÓvodaTiszaszentmárton
16.NémetVolkó IstvánÁltalános Iskola és ÓvodaKékcse
  03. tagozatKözgazdasági szakmacsoport 
Ssz.DöntésA tanuló neveÁltalános iskola neveSzékhelye
1.KözgazdAntal EdinaÚjfehértói Általános, Művészeti Iskola és Pedagógiai SzakszolgálatÚjfehértó
2.KözgazdBaglé AlexandraGárdonyi Géza Általános Iskola és ÓvodaLevelek
3.KözgazdBalogh LeventeÚjfehértói Általános, Művészeti Iskola és Pedagógiai SzakszolgálatÚjfehértó
4.KözgazdBalogh Noémi EmeseÁrpád Fejedelem Általános Iskola,Óvoda Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai SzakszolgálatIbrány
5.KözgazdBenke ÁdámKállay Miklós Általános IskolaKállósemjén
6.KözgazdBíró KrisztinaPetőfi Sándor Általános Művelődési Központ és Könyvtár,  Pedagógiai SzakszolgálatCsenger
7.KözgazdBukovinszki AdriennVécsey Károly Általános IskolaNyíregyháza
8.KözgazdCzövek Ádám ZsoltKazinczy Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
9.KözgazdDajka NikolettBónis Sámuel Általános Iskola, Óvoda, Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészetoktatási IntézményNyírtét
10.KözgazdDanka Cintia BoglárkaKözös Fenntartású Általános Iskola, Óvoda és Könyvtár Encsencs-PenészlekEncsencs
11.KözgazdDankó ZsófiaKossuth Lajos Általános és Alapfokú és Művészeti IskolaTiszalök
12.KözgazdDombrádi TamásVécsey Károly Általános IskolaNyíregyháza
13.KözgazdFalajtár HajnalkaGárdonyi Géza Általános Iskola és ÓvodaLevelek
14.KözgazdFarkas IstvánPetőfi Sándor Általános, Alapfokú Művészetoktatási Iskola és ÓvodaKék
15.KözgazdFelföldi SzabinaSzabolcs Vezér Oktatási KözpontBalkány
16.KözgazdFerenczi ÁkosIstván Király Általános IskolaKótaj
17.KözgazdFésüs GáborMóricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
18.KözgazdForgony György ChristopherSzőlőskerti Általános Iskola, Diákotthon és Gyermekek Átmeneti OtthonaNyíregyháza
19.KözgazdGulyás RolandÁrpád Fejedelem Általános Iskola,Óvoda Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai SzakszolgálatIbrány
20.KözgazdGyurina AnikóRakovszky Sámuel Általános és Művészeti IskolaGávavencsellő
21.KözgazdHajnal ÁgnesMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
22.KözgazdHederman SzabinaGárdonyi Géza Általános Iskola és ÓvodaLevelek
23.KözgazdHegedüs KrisztinaDemecseri Gimnázium,  Szakközép-és Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Nevelési OktatásDemecser
24.KözgazdHok JánosBenczúr Gyula Általános IskolaNyíregyháza
25.KözgazdHritz IstvánKazinczy Ferenc Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási IntézményNyírbogdány
26.KözgazdIllés VivienNyárádi Mihály Általános Iskola és ÓvodaRamocsaháza
27.KözgazdIpolyi ZsoltÁltalános Iskola és IntézményeiÓfehértó
28.KözgazdJobbágy JeniferMegyer Vezér Általános Iskola és Napközi Otthonos ÓvodaVasmegyer
29.KözgazdKántor Máté KornélNyíregyházi Főiskola Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskolája és Alapfokú Művészetoktatási IntézményNyíregyháza
30.KözgazdKatona MihályMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
31.KözgazdKeczkó NikolettBenczúr Gyula Általános IskolaNyíregyháza
32.KözgazdKeszthelyi BarbaraMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
33.KözgazdKiss NoémiSzőlőskerti Általános Iskola, Diákotthon és Gyermekek Átmeneti OtthonaNyíregyháza
34.KözgazdKovács RitaArany János Gimnázium és Általános IskolaNyíregyháza
35.KözgazdLing FruzsinaErzsébet Királyné Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és SzakiskolaRakamaz
36.KözgazdLipcsei EdinaSzent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és KollégiumNyíregyháza
37.KözgazdMisák DávidMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
38.KözgazdMogyorósi FanniBem József Általános IskolaNyíregyháza
39.KözgazdMolnár MikeJókay Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
40.KözgazdMóré ViktóriaMolnár Mátyás Általános  IskolaVaja
41.KözgazdNagy IstvánKölcsey Ferenc Általános Iskola és ÓvodaPap
42.KözgazdNagy Zsuzsa ErzsébetÚjfehértói Általános, Művészeti Iskola és Pedagógiai SzakszolgálatÚjfehértó
43.KözgazdNovák KrisztiánSzíni Károly Általános Művelődési KözpontNyírpazony
44.KözgazdPallai SzabinaMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
45.KözgazdPisák RichárdKállay Miklós Általános IskolaKállósemjén
46.KözgazdSimon MátéJókay Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
47.KözgazdSimon MátéIstván Király Általános IskolaKótaj
48.KözgazdSoltész HajnalkaMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
49.KözgazdSolymos DóraPetőfi Sándor Általános IskolaNyíregyháza
50.KözgazdSOM DÁVIDBem József Általános IskolaNyíregyháza
51.KözgazdSpinyhért BettinaZrínyi Ilona Általános Iskola és ÓvodaApagy
52.KözgazdSzabó Zsanett NoémiÚjfehértói Általános, Művészeti Iskola és Pedagógiai SzakszolgálatÚjfehértó
53.KözgazdSzanyi DittaMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
54.KözgazdSzilágyi DávidReguly Antal Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat Baktalórántháza
55.KözgazdSzolyka GergőSzorgalmatos Község Általános Művelődési KözpontSzorgalmatos
56.KözgazdTamás BélaDemecseri Gimnázium,  Szakközép-és Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Óvoda, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Nevelési OktatásDemecser
57.KözgazdTomku AlexandraArany János Gimnázium és Általános IskolaNyíregyháza
58.KözgazdTóth KittiGárdonyi Géza Általános Iskola és ÓvodaLevelek
59.KözgazdTóth TamaraÁrpád Fejedelem Általános Iskola,Óvoda Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai SzakszolgálatIbrány
60.KözgazdTóth ViktóriaArany János Általános Iskola és ÓvodaEperjeske
61.KözgazdTutkó AttilaRakovszky Sámuel Általános és Művészeti IskolaGávavencsellő
62.KözgazdUngvári ClaudiaVécsey Károly Általános IskolaNyíregyháza
63.KözgazdVarga Richárd KoppányMolnár Mátyás Általános  IskolaVaja
64.KözgazdVeress ÉvaKörzeti Általános Iskola és ÓvodaTiszanagyfalu
  04. tagozatInformatika szakmacsoport 
Ssz.DöntésA tanuló neveÁltalános iskola neveSzékhelye
1.InfoBeke ZoltánMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
2.InfoBéres Liliána ErzsébetÚjfehértói Általános, Művészeti Iskola és Pedagógiai SzakszolgálatÚjfehértó
3.InfoBertalan Ádám IstvánKossuth Lajos Általános és Alapfokú és Művészeti IskolaTiszalök
4.InfoBeszterci GergőKazinczy Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
5.InfoBotos CsabaMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
6.InfoCsászári AttilaTiszavasvári Általános IskolaTiszavasvári
7.InfoDemeter LeventeNyíregyházi Főiskola Apáczai Csere János Gyakorló Általános Iskolája és Alapfokú Művészetoktatási IntézményNyíregyháza
8.InfoDobi LeventeSzabolcs Vezér Oktatási KözpontBalkány
9.InfoGebri Máté ZsoltJókay Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
10.InfoHegyes TiborMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
11.InfoKocsis DánielII. Rákóczi Ferenc Általános és Művészeti Iskola, Óvoda, KönyvtárBuj
12.InfoKozma RichárdMóricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
13.InfoLőrincz Ákos JánosKözös Fenntartású Általános Iskola, Óvoda és Könyvtár Encsencs-PenészlekEncsencs
14.InfoLukács SándorVécsey Károly Általános IskolaNyíregyháza
15.InfoMáté Marcell ZoltánMóricz Zsigmond Általános IskolaNyíregyháza
16.InfoMihály LászlóBenczúr Gyula Általános Iskola Herman Ottó TagiskolájaNyíregyháza-Oros
17.InfoNagy DávidÁrpád Vezér Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményZáhony
18.InfoRácz TamásBem József Általános IskolaNyíregyháza
19.InfoRemenyik MátéKazinczy Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
20.InfoResán TiborKazinczy Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
21.InfoSimon DánielMóra Ferenc Általános IskolaNyíregyháza
22.InfoSzabó BenceJókay Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
23.InfoSzabó MátéJókay Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
24.InfoSzentpéteri AnnamáriaIstván Király Általános IskolaKótaj
25.InfoTarkó ÁdámJókay Mór Református Általános IskolaNyíregyháza
26.InfoTóth AttilaBem József Általános IskolaNyíregyháza
27.InfoTóth Imre MátyásBem József Általános IskolaNyíregyháza
28.InfoTurcsik TiborSzent Miklós Görög Katolikus Óvoda és Általános IskolaNyíregyháza
29.InfoVarga Miklós ÁdámIstván Király Általános IskolaKótaj
30.InfoVígh Martin AttilaBem József Általános IskolaNyíregyháza
31.InfoVisontai Máté JánosCsuha Antal Általános IskolaNagyhalász
32.InfoZsindelyes TamásEötvös József Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási IntézményVásárosnamény
 
< Előző   Következő >